pouze Tábor celá ČR

Základní škola a Mateřská škola Tábor - Měšice - firemní prezentace


logo firmy Základní škola a Mateřská škola Tábor - Měšice

Základní škola a Mateřská škola Tábor - Měšice

381 253 340 ZŠ

Hodnocení firmy Základní škola a Mateřská škola Tábor - Měšice od návštěvníků

Firma doposud nasbírala:
6 Bodů

1 Bod 2 Body 3 Body
Rozšířený popis

Naše základní škola má v současné době 5 tříd se 109 žáky, 2 oddělení školní družiny s 60 žáky. V hlavní budově Míkova 64 jsou 3 třídy, ředitelna, sborovna, na odloučeném pracovišti Míkova 43 jsou 2 třídy, školní knihovna a školní družina. Žáci 1. až 5. ročníku se vyučují podle ŠVP „Učíme se, žijeme vzájemně a spolu“. Žákům 1. a 2. třídy nabízíme formou odpoledních půlhodinek výuku anglického jazyka pod vedením kvalifikované pedagožky.

Předškolní zařízení se skládá ze dvou budov, učebního křídla a hospodářského pavilonu. Provoz v dnešní budově školy byl zahájen v květnu 1975. Učební křídlo tvoří dvě oddělení, která mají vlastní šatnu, sociální zařízení a hernu. V bezprostřední blízkosti MŠ se nachází rozlehlá plně vybavená školní zahrada, která byla v roce 2008 zmodernizována.
Provoz mateřské školy je od 6:00 do 16:15 hodin. MŠ má dvě třídy, v každé je zapsáno 28 žáků, celkem dochází do MŠ 56 dětí, což je nejvyšší možný počet zájemců o předškolní vzdělávání.
Projekty a doplňkové aktivity v letošním školním roce se zúčastní plaveckého výcviku žáci 3. a 4. třídy, děti z 1. třídy MŠ. Ve 4. ročníku probíhá dopravní výchova na táborském dopravním hřišti. Vedle těchto aktivit pořádá škola pro žáky řadu doplňkových vzdělávacích akcí, např.: exkurze do Planetária v Českých Budějovicích, Hasičského integrovaného záchranného sboru v Měšicích, Zdravotnické záchranné služby v Měšicích, Školního statku v Měšicích, návštěvy divadelních představení, výstavy drobného zvířectva, historické poznávací vycházky do okolí, školní výlety.

Kontaktní údaje

Adresa:Míkova 64
 39156, TÁBOR
 (okres Tábor, Jihočeský kraj)

381 253 340 ZŠ
774 741 187
381 254 710 MŠ
778 764 790

Další firmy v regionu Okres Tábor

logo firmy Restaurace Na Růžku

Restaurace Na Růžku

Libušina 312, BECHYNĚ


Samoobslužná jídelna Na Růžku - nejrychlejší jídlo v
www.naruzek.cz

logo firmy Základní škola a Mateřská škola Tábor - Měšice

Základní škola a Mateřská škola Tábor - Měšice

Míkova 64, TÁBOR


Základní škola a Mateřská škola Tábor-Měšice jako právní subjekt slučuje od 1.1. 2003 základní školu, mateřskou školu a školní jídelnu. Je školou s prvním stupněm. Celé zařízení tvoří tři budovy, které se nacházejí v poklidné vilové části Měšic a jsou od sebe
www.zsmesice.cz

logo firmy Tourist Information Bechyně

Tourist Information Bechyně

T.G.M. 5, Bechyně


Turistické informační centrum ve městě
www.visitbechyne.cz/

logo firmy MĚSTO Chýnov

MĚSTO Chýnov

Gabrielovo náměstí 7, CHÝNOV


Město Chýnov se nachází v jižních Čechách, zhruba 10 km od okresního města Tábora (zobrazit na mapě). Město Chýnov má pět místních částí, a
www.chynov.czNotice: Undefined variable: JeIPveVyctu in /www/hosting/tabor-katalog.cz/www/index.php on line 515